O organizaci Akatsuki

10. ledna 2010 v 20:49 | Eliška |  Akatsuki


AKATSUKI


Akatsuki je tajná organizace.Tato organizace je známá sbíráním nových jutsu a informací o Jinchuuriki.Tato organizace má maximálně 9 hlavních členů.Zbytek tvoří nespočetné množství špehů a různých přívrženců Akatsuk.Členové Akatsuki jsou S-Kriminálnici.Jsou to ti nejhledanější a nejnebezpečnější kriminálníci ve světě anime NARUTO.


Přesná kritéria pro přijmutí do skupiny Akatsuki nejsou zcela známa.Každý člen však musí mýt jistý potenciál.Jejich hlavním cílem je ovládnutí celého Naruto světa. K cíli šéf Akatsuki stanovil tři body: 1) Získat hodně peněz pro podporu Akatsuki; 2) Plánují vytvořit námezdní skupinu loajální jen k Akatsuki; 3) Získat všechny Bijuu (=ocasatí démoni). Když získají Jinchuurikiho (=ten, v němž je zapečetěn démon), zapečetí ho do velké sochy, která má devět očí, ty, ve kterých už démon je jsou otevřené, oči bez démona zavřené. aby ho jednou mohli použít a ovládnout tak svět. Když Akatsuki tento proces dělá, ani jeden člen při tom nemusí být, tedy fyzicky ne, někteří z nich jsou tam jako astrální projekce.


Akatsuki obvykle pracuje ve dvoučlenných týmech. Týmy jsou postaveny tak, aby se dva členové vzájemně doplňovali.Například Sasori a Daidaru.


Každý z Akatsuki má originální prsten, který nosí. Každý z Akatsuki taky nosí dlouhý černý plášť s červenými mraky, vysokým límcem a kapuci, kterou nosí hlavně Tobi. Všichni členové mají taky černě nebo fialově nalakované nehty na rukou i na nohou. Někdy taky nosí velký kuželovitý slaměný klobouk, ze kterého visí malé rolničky. Vypadá to, že klobouky nosí, když se přiblíží ke své vesnici, aby je nikdo nepoznal. Na ochrané čelence mají také všichni škrábanec přes znak vesnice.


Akatsuki mělo původně deset členů, ale pak jeden z nich (Orochimaru) odešel. !!! NEČTĚTE ZBYTEK ODSTAVCE POKUD SE KOUKÁTE NA ANIME A NECHCETE SE NECHAT PŘEKVAPIT!!!! --------- Déle zemřel Sasori, kterého ale nahradil Tobi. Poté byl zabit i Kakuzu a Deidara.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama